Sanvin s.r.o.

SANVIN s.r.o.
Vinohradská 19, 930 28 Okoč
t.č. 0911 231 567, 0903 733 093
e-mail: sanvin@sanvin.sk

 

www.sanvin.sk

 SANVIN je pokračovateľom pôvodného vinohradníctva a vinárstva v Okoči. Svojim nadčasovým technologickým vybavením sa zaradil do spoločnosti najkvalitnejších prívlastkových vín. SANVIN signuje vína nezameniteľným, jedinečným spôsobom, tak ako i k charakteru prispieva svojim dielom nenahraditeľná lokalita triangel južného Slovenska, severného Maďarska a rakúskeho Burgenlandu. Všetky vína pochádzajú z nedávno obnovených vinohradov v Okoči a Rúbani, ktoré sa nachádzajú v Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Vinársky komplex projektovaný viedenskými architektmi zaujme novým architektonickým slohom, ktorý predstaví víno ako moderný produkt 21. storočia. Vinárstvo sa nachádza v malebnom prostredí Podunajskej nížiny, v oáze pokoja a ticha v blízkosti termálneho kúpaliska Veľký Meder.

Hlboko zakorenená blízkosť k prírode zanechala v v našej firme bezpochyby svoje stopy.

Vynikajúca kvalita dorábaných vín a dobre preskúmané pozitívne vlastnosti sú zárukou chuťového zážitku, ktorý pri iných vínach nenájdete.

Víno je pre nás životným postojom, vďaka ktorému život dostáva zmysel. Jednotlivé vína tak rozprávajú najrôznejšie príbehy a rôznorodé spektrum odrôd vyhovie každému vkusu.

Našim cieľom je výroba kvalitných prívlastkových vín, ktoré majú ľudia radi, a je nám potešením privítať a zabávať našich hostí.

SANVIN je príbeh plný dramatických zvratov a elegantných otočení, príbeh, ktorý aj naďalej preukazuje, že tie najlepšie veci v živote sú plné dobrodružstva a štýlu